NASZ CEL

Naszym celem jest dopasowanie oferty do potrzeb Klientów, a tym samym dostarczenie rozwiązań wspierających ich biznes.

Podpis

O NAS

Dostarczamy maszyny poligraficzne na Polskim rynku już od 15 lat

Nasz początek:

Firma Jetpol.pl została utworzona w 2008 roku, na początku jako serwis urządzeń wielkoformatowych i dostawca atramentów, głównie ekosolwentowych i solwentowych i sprzedawca części zamiennych.

Po kilku latach forma jej działalności została zmieniona i dołączył do niej wspólnik, a firma stała się również autoryzowanym dystrybutorem i serwisem drukarek wielkoformatowych przemysłowych firmy JHF oraz autoryzowanym dystrybutorem i serwisem urządzeń wielkoformatowych firmy OKI i urządzeń z tonerem białym firmy OKI. Wspólnicy to również autoryzowani serwisanci drukarek ekosolwentowych i sublimacyjnych firmy Epson.

Napędza nas innowacja

Aktualnie firma Jetpol.pl koncentruje się na rozwijaniu rynku wielkoformatowych maszyn przemysłowych UV rolowych i płaskich producenta JHF, do zastosowania na materiałach sztywnych i elastycznych. Poza rynkiem reklamowym mamy rozwiązania dla producentów kartonów oraz architektury wnętrz. Na odpowiednich maszynach z pneumatycznym naciągiem materiału, druk odbywa się na bardzo rozciągliwym materiale membran termokurczliwych, z których po zadruku wykonywane są ścianki czy sufity napinane. W ostatnim etapie montażu takich zadrukowanych sufitów czy ścianek, materiał jest dość silnie podgrzewany i zaczyna się kurczyć, jednocześnie naprężając się, tworząc silnie napiętą, idealnie gładką powierzchnię. Technologia ta wymagała zastosowania odpowiedniego atramentu, który dobrze wysycha, jednocześnie pozostając bardzo elastycznym, gdyż membrana miejscami kurczy się o ponad 50%.

Bliska współpraca z klientem który określił swoje potrzeby i przeprowadzane u niego próby produkcyjne oraz współpraca z producentem atramentu, który może wyprodukować go według określonych potrzeb i dostosować lepkość, elastyczność i zabarwienie, umożliwiła finalnie otrzymanie ściśle określonego efektu, który umożliwia odbiorcy nieprzerwaną, kontrolowaną i stabilną produkcję.

Zapraszamy do współpracy w zakresie rozwoju technologii i dostosowania jej do Państwa potrzeb.

Masz pytania?

Napisz do nas
Top