Atramenty i serwis

WSPARCIE PRODUKTOWE

W naszej branży wiemy doskonale jak ważne jest wsparcie produktu

Współpraca z naszą firmą to pewność inwestycji w wysokiej klasy sprzęt znanych i cenionych marek, a tym samym zwiększenie potencjału produkcyjnego swojego przedsiębiorstwa. Zapewniamy 2-letnią gwarancję, doświadczony zespół specjalistów oraz bogaty asortyment drukarek solwentowych, tuszy do sublimacji i nie tylko. Ponadto oferujemy również kompleksowy serwis urządzeń. Naszym celem jest dopasowanie

Szukasz innego produktu?

Napisz do nas

ATRAMENTY

Szeroki wybór atramentów od renomowanych producentów

Atramenty do technologii druku:

Proponowane przez Jetpol.pl atramenty, to sprawdzone rozwiązania znanych producentów. Dostarczamy je dla druku ekosolwentowego, solwentowego, UV, sublimacji. Każda z tych technologii wymaga zastosowania innego rozwiązania, a oprócz tego atrament dobierany jest ze względu na typ głowicy.

Wspierane przez nas głowice atramentów:

Oferujemy atramenty dla głowic inkjet Epson, Konica Minolta, Ricoh, Xaar, Spectra, głowic Kyocera czy Seiko i innych. Stosujemy oryginalne atramenty, ale również posiadamy szeroką gamę zamienników atramentów z czipami, gdzie różnica kosztów eksploatacyjnych to najczęściej połowa względem oryginalnych.

Kombinacje kolorów:

Najczęściej stosowaną kombinacją kolorów jest CMYK oraz w przypadku maszyn UV i niektórych ekosolwentowych atrament White. W druku UV możliwe jest całkowite pokrycie drukiem białym, tak, że otrzymujemy jednolite, równe nieprzezierne tło. Stosowane jest to często w druku na materiałach przezroczystych takich jak folia, szkło czy plexi w celu uwydatnienia barw w miejscu zadruku lub zakrycia całego druku od spodu. Gwarantujemy stałość dostaw oraz stabilność i powtarzalność kolorystyki pomiędzy poszczególnymi seriami dostaw.

Kategorie atramentów:

Agfa Arigi K3


Tusze Arigi UV K3 firmy Agfa, zostały skomponowane przy użyciu najwyższej jakości pigmentów, które zapewniają żywe kolory wydruków oraz najwyższą trwałość w stosunku do innych produktów dostępnych na rynku. Spełniają najbardziej restrykcyjne normy, aby mogły być użyte w głowicach Kyocera i zapewnić im długą żywotność.

Agfa Arigi F2


Wysokiej jakości atrament UV do głowic Ricoh Gen 3, Gen 4, Gen 5 do zastosowania w maszynach różnych producentów wyposażonych w te głowice. Charakteryzuje się dużą stałością parametrów, powtarzalnością i dobrym odwzorowaniem kolorów. Wysokiej jakości zastosowane w produkcji atramentu zapewniają długą żywotność głowicy.

NanoJet UV C4


Atrament NanoJet UV świetnie sprawdza się podczas druku na większości powierzchni m.in.: plastik, PCV, banner, szkło, drewno, płyta meblowa, papier, metal, karton. Tusze te, przeznaczone są do długotrwałego stosowania na materiałach eksponowanych zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków – outdoor czy indoor.

Triangle BSK Flex


Triangle MGF


Agfa Arigi F2


Wysokiej jakości atrament UV do głowic Ricoh Gen 3, Gen 4, Gen 5 do zastosowania w maszynach różnych producentów wyposażonych w te głowice. Charakteryzuje się dużą stałością parametrów, powtarzalnością i dobrym odwzorowaniem kolorów. Wysokiej jakości zastosowane w produkcji atramentu zapewniają długą żywotność głowicy.

Sunchemical Streamline typ 219 5L Cyan/ Magenta/ Yellow/ Black


Atrament Sunchemical Streamline typ 219 do głowic Spectra, Konica, pakowany w bańkach 5 litrów.
Atrament UV Kyocera Agfa Arigi K3 Cyan/ Magenta/ Yellow/ Black/ White
Tusze Arigi UV K3 firmy Agfa, zostały skomponowane przy użyciu najwyższej jakości pigmentów, które zapewniają żywe kolory wydruków oraz najwyższą trwałość w stosunku do innych produktów dostępnych na rynku. Spełniają najbardziej restrykcyjne normy, aby mogły być użyte w głowicach o kropi 3 pikolitry!

Agfa Arigi F2 UV Cyan/ Magenta/ Yellow/ Black/ White


Atrament UV do głowic Ricoh Gen 3, Gen 4, Gen 5 do zastosowania w maszynach różnych producentów wyposażonych w te głowice. Charakteryzuje się dużą stałością parametrów, powtarzalnością i dobrym odwzorowaniem kolorów.

Atrament UV Triangle BSK Flex Cyan/ Magenta/ Yellow/ Black/ White


Oferowane przez Jetpol tusze świetnie sprawdzają się podczas druku na większości powierzchni m.in.: plastik, PCV, banner, szkło, drewno, płyta meblowa, papier, metal, karton. Tusze te, przeznaczone są do długotrwałego stosowania na materiałach eksponowanych zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków - outdoor czy indoor.

Atrament Agfa Arigi RX2 Cyan/ Magenta/ Yellow/ Black


Atrament ekosolwentowy Agfa RX jest wysokiej jakości produktem nadającym się do użycia w drukarkach ekosolwentowych z głowicą DX4, DX5, DX6, DX7 oraz najnowszymi głowicami Epson micro TFP w maszynach Epson SC-S 30610, 50610 (w tym przypadku potrzebny jest zestaw stałego zasilania dostępny oddzielnie)

Atrament Agfa Arigi M21 Cyan/ Magenta/ Yellow/ Black


Atrament ekosolwent do Mimaki - zamiennik ss21

Tusz Ekosolwentowy SunChemical HPQ Ultima Yellow/ Black


Tusze z serii Streamline Ultima HPQ LO, oferowane przez Jetpol, zostały specjalnie zaprojektowane do użytku w głowicach piezoelektrycznych firmy Epson, zapewniając niezawodność oraz minimalizując konserwację i czyszczenie. Dzięki unikalnej recepturze, atramenty ekosolwent oferowane przez Jetpol znajdują zastosowanie w głowicach: Epson DX4, Epson DX5, Epson TFP (SureColor SC-S).

J-next Subly


Produkt, którego specjalnie nie trzeba przedstawiać. Atrament produkowany przez włoskiego J-tecka zyskał sobie wielu zwolenników na całym świecie. Znakomicie spisuje się w głowicach Epson DX4 i DX5. Nie jest zalecany do głowic Epson Micro TFP. Atrament nadaje się do druku transferowego i bezpośredniego.

Triangle DT8 Cyan/ Magenta/ Yellow/ Black


Tusze z serii DT8, zostały specjalnie zaprojektowane do użytku w głowicach piezoelektrycznych firmy Epson, zapewniając niezawodność oraz minimalizując konserwację i czyszczenie. Dzięki unikalnej recepturze, atramenty sublimacyjne oferowane przez Jetpol znajdują zastosowanie w głowicach firmy Epson m.in. Epson DX4, Epson DX5, Epson Micro TFP. Tusze sublimacyjne, charakteryzują się bardzo dobrą odpornością na spieranie, a także światłotrwałością. Unikalna receptura sprawia, iż seria atramentow sublimacyjnych Triangle DT8 jest alternatywnym rozwiązaniem do drukarek: Epson SureColor, Mimaki, Mutoh, Roland. Świetnie sprawdzają się podczas druku tkanin syntetycznych takich jak poliester czy lycra.

SERWIS

Nowoczesny serwis maszyn drukujących

Jak wygląda nasz serwis:

Wszystkie sprzedawane przez nas maszyny są obsługiwane i wspierane przez nasz serwis. Serwisujemy urządzenia wielkoformatowe na terenie całego kraju w miejscach instalacji. Wszystkim użytkownikom zapewniamy oryginalne części zamienne. Dla urządzeń przemysłowych UV zapewniamy stały dostęp do części zamiennych oraz szybką naprawę, aby maszyny nie miały przestojów.

Serwis JHF:

Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem firmy JHF producenta maszyn wielkoformatowych UV oraz solwentowych, dlatego gwarantujemy profesjonalny serwis i szybkie naprawy tych urządzeń. Maszyny UV z głowicami Kyocera zasilamy atramentami AGFA K-3, które pracują na nich perfekcyjnie, nie zatykając dysz i umożliwiają rozciąganie materiału po zadruku do 30%. Tą właściwość użytkownicy wykorzystują przy produkcji materiałów termoformowanlnych i termokurczliwych.

Serwis innych producentów:

Serwisujemy również ekosolwentowe drukarki wielkoformatowe Epson SCS 30610, 40610, 50610, 60610, 70610, 80610. Dla tych drukarek również przygotowaliśmy atramenty zastępcze, które obniżają koszty druku o ponad połowę bez utraty jakości, stosujemy atramenty OEM oraz atramenty firmy AGFA.

CZĘŚCI ZAMIENNE

Szeroki wybór części zamiennych do maszyn drukujących

Do obsługiwanych przez nas urządzeń stosujemy oryginalne części zamienne.

Najważniejsze części zamienne będące w ciągłej sprzedaży to:

-Dampery

-stacje serwisowe

-silniki

-płyty sterujące

-pasy napędowe

-pompy

-wipery

-captopy

KONTAKT

Poprostu napisz nam czego potrzebujesz

Kontakt bezpośredni:

Andrzej Dzidt Jetpol

Andrzej Dzidt

Właściciel firmy

  • +48 607 681 993
  • andrzej.dzidt@jetpol.pl

Formularz kontaktowy:

Top